MİSYONUMUZ

Türkiye’de taşımacılık sektörünün gelişmesine, kalitesine, güvenilirliğine öncülük etmek, müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayan, uzmanlaşmış kaliteli hizmetlerin sunumuna katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörde güvenilirliğimizle edindiğimiz farklı yerimizi korumak ve memnuniyeti artan müşterilerimizin referanslarıyla müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Hedeflerimiz

Kaliteli hizmetle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.

Referans yoluyla müşteri portföyümüzü genişletmek.

Çağın gelişmelerini ilgiyle takip ederek bu geliştirmeleri taşımacılık sektöründe ilk uygulayan olmak hatta bunların yaratıcısı olmak.

Müşteri memnuniyeti yanında çalışan ve tedarikçilerimizin de iş tatmini ve memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak.

Hizmetlerimiz

Personel Taşıma

Yıldırım Turizm; Kamu Kuruluşları, Bankalar, Finans Kuruluşları, Holdingler, Şirket ve Fabrika çalışanlarının personel taşıma işlerini kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle gerçekleştirmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Öğrenci Taşıma

Yıldırım Turizm; geleceğimizin teminatı anaokulu, ilköğretim, ortaöğretim ve yükseköğretim öğrencilerine maksimum güvenlik ilkesiyle öğrenci servisi hizmeti sunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Turizm Taşıma Transfer Hizmetleri

Yıldırım Turizm, Şehiriçi ve Şehirlerarası seyahatler, kültür turları, havaalanı transferleri, gece turları, express turlar, bayi toplantıları, kongre, seminer ve VIP servis hizmetlerini kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

İletişim

Aşağıdaki formu doldurarak veya telefon numaramız ve mail adresimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARASI
+90 212 278 11 78

İLETİŞİM FORMU

Mesajınız başarıyla gönderildi!
Mesaj gönderilirken bir hata oluştu.